top of page

Медіаграмотний урок

  • Учні 5-А класу багатопрофільної гімназії №2 долучилися до Всеукраїнського уроку з медіаграмотності. Метою цього заходу було привернути увагу учнів до загроз,фейків,маніпуляцій в інтернет-просторі. "Підвищуючи власну медіаграмотність,людина отримує чіткіше уявлення про межу між реальним світом і світом,що створили для неї мас-медіа."(Дж.Поттер)


  • Учні 5-Б класу Бердянської багатопрофільної гімназії №2 долучилися до Всеукраїнського уроку медіаграмотності. На уроці діти познайомилися з памя`тками: "Як розпізнати робота","Як перевірити справжність акаунту в соціальніймережі" і "Як відрізнити факти від суждень"


  • Учні 6-Б класу долучилися до Всеукраїнського уроку з медіаграмотності. Під час практикуму діти виконали вправи:"Намалюй собачку", "Факт і судження" та вчилися складати синквейни з поняттям "інформація". Корисним було відео " Правдива та неправдива інформація".


  • Учні 7-Б та 9-А класів Бердянської багатопрофільної гімназії №2 долучилися до проведення Всеукраїнського уроку з медіаграмотності. На уроці вчилися розвінчувати маніпуляції ЗМІ, як відрізняти фейки від суджень та розпізнавати маніпулятивний контент.


  • Учні 7-Б класу Багатопрофільної гімназії №2 долучилися до проведення всеукраїнського уроку з медіаграмотності. Цей урок покликаний привернути увагу молодого покоління до розвитку критичного мислення. Учні на уроці дізналися, що таке медіаграмотність, медіаосвіта, як перевіряти інформацію на достовірність, а також, чому важливо бути медіаграмотними сьогодні.


  • Для учнів 8-А класу Бердянської багатопрофільної гімназії №2 був проведений урок медіаграмотності. Здобувачі освіти отримали нові вміння безпечного користування комунікативною технікою, спілкування за допомогою медіа засобів,навчились свідомо сприймати і критично тлумачити інформацію, відділяти реальність від її віртуальної симуляції.


  • Учні 9-Б класу Бердянської гімназії №2 приєдналися до Всеукраїнського уроку з медіаграмотності.

Дев’ятикласники взяли участь у занятті з елементами тренінгу «Мистецтво переконання: пропаганда». Урок проведено за допомогою навчальних матеріалів від Національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики України.

Під час виконання завдань гімназисти покращили навички з медіаграмотності, розглянувши такі питання: «Пропаганда, фейки та емоційний вплив», «Фото- / відеопропаганда».

Також навчилися розпізнавати маніпулятивну інформацію на прикладі конкретних повідомлень й усвідомлювати її негативні наслідки.

Було цікаво, зрозуміло, а найголовніше – корисно.


Учні 11-Б класу Бердянської багатопрофільної гімназії 2 взяли участь у Всеукраїнському уроці з медіаграмотності, проведення якого було ініційовано Міністерством освіти і науки України спільно з національним проєктом «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики України. Під час уроку на онлайн-платформі проєкту учні переглянули презентації з поясненнями про способи розпізнавання фейків, пройшли тестування щодо вміння фільтрувати інформацію, яка потрапляє до них із медіаполя; виконували вправи, щодо формування вміння як убезпечити себе від маніпуляцій у мережі. Наприкінці уроку учні закріпили отриманні знання, пройшовши завдання квесту. Загалом провели час корисно, і весело.



ВИБРАНЕ
НОВИНИ
АРХІВ
ПОШУК ПО ТЕГАМ
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Batkam.jpg

РЕЄСТРАЦІЯ 

В 1-ИЙ КЛАС

Розклад дзвінків

1 ур.  08-00   -  08-45      

2 ур.  08-55   -  09-40      

3 ур.  10-00   -  10-45    

4 ур.  11-05   -  11-50    

5 ур.  12-00   -  12-45   

6 ур.  12-55   -  13-40   

7 ур.  13-50   -  14-35    

8 ур.  14-45   -  15-30   

71603-стоп-булінг-310х310-98-грн-min-400
covid-19-coronavirus-pandemic-red-virus-
bottom of page